į pradžią turinys susisiekite  
Draugų tribūna
Sostinės savivaldybė skatina kurti bendrijas – apmokės steigimo išlaidas ir konsultacijas (2016 08 18)

Šalia to sostinės savivaldybė pasirūpino, kad vilniečiams būtų teikiamos nemokamos konsultacijos, susijusios su bendrijų steigimu. Pasak vicemero, žmonėms trūksta laiko ir nėra lengva įsigilinti į teisės aktų reikalavimus, ir tai stabdo jų iniciatyvas, o kartais dėl smulkių procedūrų pažeidimų nėra patvirtinami bendrijos steigimo dokumentai. Be to, savivaldybės gaunami vilniečių klausimai ir prašymai patvirtina, kad ir konsultacinė, ir finansinė pagalba jiems labai reikalinga.
 
Per metus Vilniuje įregistruojama apie 50 naujų daugiabučių gyvenamųjų namų savininkų bendrijų. Šiuo metu mieste jų įkurta apie 1350 - kas penktame Vilniaus daugiabutyje.

 

Teikti konsultacijas steigiant ir įsteigus bendrijas viešojo konkurso būdu savivaldybė atrinko IĮ „Ego sum“. Vilniečiai nemokamai konsultuojami pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 15.00 iki 18.00 val. ir penktadieniais nuo 13.00 iki 15.00 val. įmonės biure  A. P. Kavoliuko g. 4 Vilniuje, telefonu 8 686 30484, el. paštu apiebendrija@gmail.com. Daugiau informacijos – interneto svetainėje www.bendrijukonsultavimas.lt.


 
Vilniaus miesto savivaldybės pranešimas.

Nuotr. Vilniaus miesto savivaldybės / Sauliaus Žiūros