į pradžią turinys susisiekite  
Draugų tribūna
Vilniaus laidojimo rūmai papildė savo pavadinimą žodžiu "Ritualas"(2015 10 08)
Vilniaus laidojimo rūmai papildė savo pavadinimą žodžiu
Seniausia mūsų šalyje, jau 40 metų veikianti, civilinio laidojimo paslaugų įmonė „Vilniaus laidojimo rūmai“, daugelio vilniečių dar vadinama Olandų rūmais, įregistravo naują pavadinimą – nuo šiol tai Vilniaus laidojimo rūmai „Ritualas“. Kaip teigia bendrovės direktorė Jolanta Sprainaitienė, naujas pavadinimas reiškia ir naują įmonės veiklos etapą.
plačiau
 
Net ir vienas lauke - karys (2015 06 08)
Net ir vienas lauke - karys (2015 06 08)

Vilniaus Naujamiesčio mikrorajono daugiabutyje prieš trejus metus apsigyvenęs Valerijus Mokinas susidūrė su daugeliui žinoma realybe: namą administruojanti įmonė nepakankamai rūpestingai vykdė priežiūrą, nerengdavo susirinkimų su gyventojais, vangiai teikdavo informaciją, o sąskaitos už atliktus darbus siekdavo neįtikėtinas sumas. Atkakliomis pastangomis gyventi taupiau, saugiau ir gražiau Valerijui pavyko pakeisti daugumos kaimynų požiūrį, ir jie nusprendė, kad geriausias būdas rūpintis savo bendra nuosavybe – įsteigti namo bendriją.

plačiau
 
Daugiabučių namų bendrijų steigėjai sulaukia pagalbos (2015 05 29)
Daugiabučių namų bendrijų steigėjai sulaukia pagalbos (2015 05 29)

Įsteigti daugiabučio namo savininkų bendriją nėra labai lengvai įgyvendinamas siekis. Net jeigu dauguma gyventojų sutaria, kad jie norėtų labiau kontroliuoti namo priežiūros darbus ir įtakoti priimamus sprendimus, vien kaimyniškų pokalbių nepakanka – kažkam reikia imtis konkrečių veiksmų. Reikia informuoti kaimynus ir organizuoti diskusijas, parengti bendrijos įstatus, gauti bendrojo naudojimo objektų aprašą ir savininkų sąrašą, paskelbti steigiamąjį susirinkimą ir jį pravesti. Be to, viską būtina atlikti, laikantis įstatyme numatytų normų, kurias irgi reikia išmanyti.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2